Tagasi

Teeme head


SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev viib ellu raskelt ja krooniliselt haigete laste unistusi, et olulise osana raviprotsessi tervikust toetada laste ja vanemate vaimset tervist.


„Suurem osa lapsi jõuab meieni tänu Tallinna Lastehaigla ja Tartu Ülikooli Lastekliiniku tublidele arstidele ja õdedele,“ räägib Minu Unistuste Päeva tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi ning lisab: „Oleme väga tänulikud võimaluse eest teha niivõrd mastaapselt koostööd erinevate muuseumidega üle Eesti. Rõõmu valmistab ka see, et paljud neist on juba varem meie tegevusele õla alla pannud ning aidanud täita haigete laste unistusi. Usun, et jõud ühendades saame tuua rõõmu väga paljudele lastele, kes vajavad oma ellu killukest päikest, lootuskiirt ja usku paremasse homsesse.“


Minu Unistuste Päeva sihtrühma kuuluvad 4–17-aastased Eesti lapsed, kes peavad võitlema oma elu ja tervise eest. „Keskmiselt korraldame aastas 70 unistuste sündmust, millest ligikaudu pooled on personaalsed unistuste päevad ja teine pool mitmesugused grupiüritused. Seoses Ukraina vabadussõjaga oleme aga sel kevadel korraldanud juba hulga ühistegevusi ka Ukraina lastele, kes on sõjakoleduste eest pidanud Eestisse põgenema ning kes vajavad vaimse tervise toetamist,“ sõnab Gabor-Mägi.


Minu Unistuste Päev on eraisikute ja ettevõtete toetusel tegutsev heategevusorganisatsioon ning rahalised annetused on väga oodatud, et aidata lapsi, kes end ise aidata ei saa. Fondis tegutseb üle 100 vabatahtliku ning möödunud suvel täitus Minu Unistuste Päeval 10. tegevusaasta. 

Aita korraldada perepäev raskelt haigetele lastele.
ANNETA!

900 0505 - 5€
900 0510 - 10€
900 0525 - 25€

Unistus teeb imet!

Tagasi