Tagasi

Muuseumiöö teine inspiratsiooniloeng LIIKUMINE 14. aprillil

Eelmisel nädalal alustasime Muuseumiöö FB lehel inspiratsiooni loengutega "ÖÖS ON LIIKUMIST!". Esimene loeng Madle Lippusega teemal "KUS ASUB MUUSEUM 15 MINUTI LINNAS?" on järelevaadatav SIIN
Sel reedel, 14. aprillil räägib Frederik M. Hansen meile teemal "LIIKUMINE". Frederik M. Hansen on lustlik mängude looja, kel on 16 aastane kogemus Taani Rahvusringhäälingu lastekanali sisu loomisel. Tänaseks on ta ettevõtte OK Monkey üks asutajatest, mis on loonud hulga populaarseid mänge, sisu ja sarju.


Loengus saab teada, kuidas luua vastavalt head või halba mängu. Eelmise loengu jätkuks püüame leida mõningaid lihtsaid võimalusi, kuidas muuta erinevad teekonnad muuseumisse mängulisemaks ja lõbusamaks.

Seminar on inglise keeles, millele on lisatud eesti keelsed subtiitrid.
Inspiratsiooniloengud jäävad järelevaadatavaks Eesti Muuseumiühingu Youtube`i kanalist ehk saate inspireerivaid esinejaid kuulata just teile sobival ajal. Idee on avada senisest enam liikumise, liikuvuse ja ligipääsetavuse teemat.

Järgmine inspiratsiooniloeng toimub 21. aprillil. Külla tuleb Daniel Kotsjuba, kelle loengu teemaks on "LIGIPÄÄSETAVUS".


Tagasi